Google
Homeاخبارنخستین همایش ملی توانمند سازی فردی- اجتماعی افراد با نیازهای ویژه

نخستین همایش ملی توانمند سازی فردی- اجتماعی افراد با نیازهای ویژه توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات درتاريخ 23 و 24 مهر ماه سال 93 برگزار می شود. این همایش با هدف ایجاد فضای علمی و کاربردی برای اساتید و متخصصان بین رشته ای(  روان شناسی، علوم اجتماعی، علوم تربیتی، مشاوره، علوم توان بخشی، فنی و مهندسی و...) و به منظور تبادل یافته های جدید بنیادی و کاربردی در ارتباط با توان افزایی و توانمندسازی افراد با نیازهای ویژه برنامه ریزی شده است. نتایج حاصل از این همایش می تواند در خوداتکایی ، توانمندسازی و سلامت روان شناختي گروه های مختلف با نیازهای خاص ،خانواده های آنان و پيوند بين جامعه و دانشگاه اثرگذار باشد.
در این همایش شیوه های نوین در پیش گیری، تشخیص، و توانمندسازی و درمان انواع گروه های دارای نیازهای ویژه مانند اختلالات یادگیری، اختلالات فراگیر تحولی، اختلالات رفتاری، نقائص حسی و حرکتی، و هم چنین کودکان و نوجوانان در معرض خطر یا آسیب دیده اجتماعی مورد توجه قرار گیرند.
آسیب شناسی گروه های مزبور، توجه به حقوق فردی و اجتماعی آنان، موضوعات مرتبط با انواع توانمندسازی، نقش خانواده، نقش مراکز علمی و آموزشی، و سایر نهادهای اجتماعی از جمله محورهای تعریف شده برای این همایش است.علاوه بر این، برگزاری کارگاه های متعدد توانمندسازی از جمله تمهیدات دیگر در این همایش خواهد بود. علاقه مندان و پژوهشگران مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت همايش مراجعه نمايند

http://isep-2014.ir/

tel:05625262155

Fax:05625262155
این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

نخستین همایش ملی توانمند سازی فردی- اجتماعی افراد با نیازهای ویژه

logo-samandehi